Gdyby Agca trafił go w łeb.

Dodany przez: Stefan Nagórski
w pt., 02/03/2018 - 02:03

Gdyby Agca trafił go w łeb.

Gdyby Ali Agca nie spudłował i trafił Wojtyłę w łeb, czy wówczas mniej Afrykańczyków zmarłoby z powodu niedożywienia i zakażeń wirusem HIV?

Tego nie wiemy ponieważ kloaka rzymskokatolicka upodobała sobie kraje najbiedniejsze i tam szerzy najbardziej zbrodniczą religię na świecie – chrześcijaństwo, ale wiemy, że gdyby pontyfikat poprzednika Wojtyły, Albino Lucianiego, nie został skrócony, wówczas zgoda kościoła na regulację urodzeń i dopuszczenie stosowania środków antykoncepcyjnych byłyby faktem. Najpewniej miliony Afrykańczyków nie poszłyby przedwcześnie do piachu.

Pewne jest także to, że gdyby Agca nie spudłował, mielibyśmy normalne społeczeństwo zamiast skatoliczałych półgłówków czczących Wojtyłę i wybierających do parlamentu ludzi obłąkanych religią. Pamięć o polskim zbrodniarzu wygasłaby szybko a ludzie żyli normalnie, nie tak jak dzisiaj pod presją wszechobecnych katabasów.

Cytat:

„W tym co teraz napiszę nie ma nic, co byłoby nieprawdziwe. Karol Wojtyła – ten człowiek 11 razy odwiedził kraje Afryki niosąc tzw. słowo boże i zakazując stosowania prezerwatyw, jako niezgodnych z „nauką kościoła”. To spowodowało epidemię AIDS i śmierć milionów ludzi.

Zamiast nieść kaganek oświaty, kościół pod jego panowaniem chrystianizował Afrykę – to był jedyny, główny cel. Mógł ten kościół zainwestować w Afrykę, pomagając ludziom zdobywać wiedzę, by żyło im się lepiej, by lepiej rozumieli prawa fizyki, biologii itp. Mógł jego kościół wyasygnować nieduże środki, żeby wyposażyć wioski afrykańskie w baterie słoneczne tak, by w każdej wiosce był punkt np. centralny bungalow, gdzie Afrykanie mogliby dokształcać się po zmroku ( zapada on tam wcześnie), pogłębiać wiedzę.

Mógł ten kościół, pod panowaniem Wojtyły zrobić akcję wyposażania ludności Afryki w specjalne okulary skonstruowane przez brytyjskich inżynierów – okulary pompowane cieczą (ich soczewki) tak, że każdy mógł samodzielnie dobrać sobie ostrość widzenia. Koszt tych okularów, o ile mnie pamięć nie myli, wynosił w produkcji seryjnej 89 centów – 1 dolara.

Ale Jan Paweł II i jego kościół woleli chrystianizować i tolerować ciemnotę, nędzę, biedę, a także śmierć głodową dzieci poniżej 5 lat (na świecie co 6 sekund jedno dziecko, większość w Afryce). Działania Jana Pawła II uważam za zbrodnicze. Wielki Mistrz Sekty Henocha Warszawa.” /publikacja z forum TVN24, następnie na facebook/

potwierdzenie1

Gdybyś wiedział, że słowa które wypowiesz zabiją miliony ludzi, czy wypowiedziałbyś je?

Wojtyła nie miał skrupułów.

Polacy stawiają pomniki zbrodniarzowi.

Gdybyś wiedział, że słowa które wypowiesz zabiją miliony ludzi, czy wypowiedziałbyś je?

NIE ?

To dlaczego Wojtyłę nazywasz świętym i go czcisz?

On wiedział, że to co głosi zabije miliony ludzi.

 

Karol Wojtyła ps JP2 dobrze wiedział, podobnie jak jego poprzednik Albino Luciani (Jan Paweł I), że co sześć sekund na świecie śmiercią głodową umiera jedno dziecko w wieku do pięciu lat. Wiedział, że ten stan rzeczy dotyczy społeczeństw krajów najbiedniejszych i znał przyczyny.

Głód, brak wody pitnej, nadmierna dzietność spowodowana brakiem edukacji społeczeństw.

Wiedział także, iż jego poprzednik, być może jedyny uczciwy człowiek w tej całej bandzie chrześcijańskiej, rozważał podjęcie działań w celu ograniczenia tych niepotrzebnych śmierci.

potwierdzenie2a

Nie można zaprzeczyć faktom a faktem jest, że w czasie swoich jedenastu pielgrzymek do Afryki Wojtyła wmawiał biednym, prostym ludziom, że stosowanie środków antykoncepcyjnych, zwłaszcza prezerwatyw, jest niedobre, że to grzech.

Afrykańczycy uwierzyli mu /zaraz napiszę dlaczego/ i stało się to, co było do przewidzenia, o czym dobrze wiedział Wojtyła i jego parszywy gang chrześcijański.

 

Wzrosła dzietność a wraz z nią jeszcze większe zubożenie społeczeństw i tym samym liczba umierających z głodu dzieci.

Dodatkowo nastąpiła eksplozja zakażeń wirusem HIV, co spowodowało śmierć milionów ludzi, śmierć, która zbiera swoje żniwo także dzisiaj, kiedy zbrodniarz od lat leży w zalutowanej trumnie.

 

Ktoś zapyta dlaczego Afrykańczycy mu uwierzyli?

Odpowiedź jest prosta: uwierzyli mu, bo uznali go za przedstawiciela „boga”.

Biedni, prości, ciemni ludzie zobaczyli człowieka w bieli, którego inni całują po rękach a jeszcze inni przed nim klęczą.

Co mieli pomyśleć, skoro nawet biali oddawali mu cześć?

Po prostu uznali, że jest namiestnikiem „boga” na Ziemi a jego słowa są święte.

Wypełniali polecenie by masowo umierać.

Pamiętajmy, że także w Polsce, dziś, w XXI wieku, żyją ludzie, którzy uważają Wojtyłę za świętego i modlą się do niego.

 

Gdybyś wiedział, że słowa które wypowiesz zabiją miliony ludzi, czy wypowiedziałbyś je?

Wojtyła nie miał skrupułów.

 

WMGH Warszawa

Stefan Nagórski

03 czerwca 2017r