Wysoka grzywna dla Urbana. Obraza uczuć religijnych.

Dodany przez: Stefan Nagórski
w śr., 10/10/2018 - 20:31

„Jerzy Urban obraził uczucia religijne publikując w tygodniku "Nie" wizerunek karykaturalny Jezusa wpisany w drogowy znak zakazu - orzekł w środę Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa. Sąd skazał go za to na 120 tys. zł grzywny.”

Sądy przestały być niezależne albo sprawę rozpatrywał ktoś, kto nie zgłębił tematu choć, o ile dobrze pamiętam, powołał biegłych, którzy w opinii stwierdzili, że nie istnieje prawdziwy wizerunek kogoś, kto nigdy się nie narodził.

Sąd nie wziął pod uwagę, albo adwokat tego nie zgłosił, że termin "uczucia religijne" i związane z tym terminem regulacje (nie)prawne stworzono wyłącznie w celu tłumienia wszelkich prób dyskredytowania najpotężniejszej w świecie mafijnej organizacji przestępczej.

W takiej sytuacji gdzie sądy podporządkowują się rządowi i/lub są na pasku kościoła Polacy mogą zrobić i muszą zrobić dwie rzeczy:

1 odsunąć PiS od władzy (w wyborach) a potem rozliczyć wsadzając do pierdla,

2 zaprzestać jakichkolwiek kontaktów z agentami gangu watykańskiego w Polsce.

Kiedy opustoszeją kościoły katabasy wyniosą się z kraju lub przekwalifikują. Wszystkim, którzy nie do końca wierzyli w moje lewicowe poglądy, daję słowo, że nie zagłosuję na PiS. Teraz należy zrobić wszystko by PiS zlikwidować.

Stefan Nagórski, Warszawa 10.10.2018r

Materiał o wyroku jest tutaj:

https://fakty.interia.pl/polska/news-wysoka-grzywna-dla-urbana-obraza-uczuc-religijnych,nId,2642805

Czym jest obraza uczuć religijnych jest tutaj:

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9273/k,4