Szczepienia obowiązkowe!

Dodany przez: Stefan Nagórski
w czw., 08/11/2018 - 02:02

Po pojawieniu się w Polsce nowych ognisk odry zrobiliśmy na Facebooku akcję polegająca na publikacji informacji o konieczności szczepienia dzieci.

Natychmiast odezwali się antyszczepionkowcy, czytaj debile, będący pod wpływem szarlatanów z tytułami doktorsko-profesorskimi.

Ponieważ Grupa Henocha jest organizacją ludzi trzeźwo myślących, osoby propagujące nieszczepienie dzieci zostały natychmiast usunięte i zablokowane z Grupy Henocha Zamkniętej, a zablokowane na stronie Polska Organizacja Antyreligijna Grupa Henocha (otwarta dla wszystkich).

Apelowaliśmy do innych organizacji by uczyniły to samo.

Dziś przedstawiamy Państwu artykuł lekarza - pediatry, który wyłuskała dla nas Miłoszka Popielska – Członek naszej Grupy.

 

Prawie cała rodzina zmarła w ciągu miesiąca. Dzisiaj mogliby żyć

W ciągu 30 dni zmarła trójka dzieci i ich rodzice. Przeżyła tylko jedna, trzyletnia dziewczynka, która dziś jest już babcią. Jeden z członków rodziny podzielił się tą historią w mediach społecznościowych, pisząc, że dzisiaj mogliby żyć. Wtedy nie mieli takiej szansy.

"Do zastanowienia..." pisze "Atrycja" na swoich profilu na Facebook'u. "To jest prawdziwy nagrobek mojej rodziny. Proszę zwrócić uwagę na daty zgonu 3 dzieci - wszystkie w ciągu jednego miesiąca...Brakuje jeszcze napisów dat zgonu rodziców. Też w tym miesiącu umarli - co ich zabiło? Oczywiście jedna z tych 'łagodnych' chorób zakaźnych. Przeżyła tylko nasza babcia, w wieku 3 lat została sama bez rodziny. To prawdziwa nasza historia.. nie wirtualna. Dziś nie umieramy na te choroby. Są szczepionki... oni nie mieli takiej szansy. Piszę to szczególnie ku zastanowieniu moich pacjentów, bo naprawdę zależy mi na nich, a nie mam już siły toczyć wiecznych dyskusji, czy warto się szczepić. Nie musisz szczepić wszystkich swoich dzieci, zaszczep tylko te, które chcesz aby przeżyły. Trochę sarkazmu na koniec. Wybierajcie".

mogiła

Do zastanowienia.. .To jest prawdziwy nagrobek mojej rodziny. Proszę zwrócić uwagę na daty zgonu 3 dzieci - wszystkie w ciągu jednego miesiąca..brakuje jeszcze napisów dat zgonu rodziców tez w tym miesiącu umarli - co ich zabiło? Oczywiście jedna z tych " łagodnych" chorób zakaźnych... przeżyła tylko nasza babcia ...w wieku 3 lat została sama bez rodziny. To prawdziwa nasza historia..nie wirtualna . Dziś nie umieramy na te choroby. Są szczepionki..oni nie mieli takiej szansy. Piszę to szczególnie ku zastanowieniu do moich pacjentów, bo naprawde zależy mi na nich, a nie mam już siły toczyć wiecznych dyskusji czy warto się szczepić..Nie musisz szczepić wszystkich swoich dzieci...zaszczep tylko te, które chcesz aby przeżyły .. Trochę sarkazmu na koniec. Wybierajcie...

Autor Mirosława Marciniak- lekarz rodzinny i pediatra

 

Źródło: https://kobieta.wp.pl/prawie-cala-rodzina-zmarla-w-ciagu-miesiaca-dzisiaj-mogliby-zyc-6313738508957313a?fbclid=IwAR3nyLbbUEP-4Fv3q1hyai5gCCaficGgFEaScyTJThy_eah7HLBF-azDTPM