Opinia o Grupie Henocha

Dodany przez: Stefan Nagórski
w śr., 28/11/2018 - 01:07

My, GRUPA HENOCHA

Szanowni Państwo!

Dziś tj 27.11.2018 roku otrzymałem wiadomość prywatną o treści, która bardzo mnie podbudowała.

Dotyczy ona nas wszystkich – Wielkich Mistrzów, Członków Jawnych i Niejawnych oraz Sympatyków Organizacji „Grupa Henocha”, a także wszystkich osób komentujących na naszych stronach.

Za zgodą autora przytaczam ją nie dlatego by się pochwalić, a dlatego żeby pokazać to, w co ostatnio zaczynałem wątpić – sens naszej pracy.

Cytuję:

„Nie wiem ile czasu poświęcasz na propagowanie swoich idei, przemyśleń. Mogę powiedzieć o sobie, jestem w mediach społecznościowych chyba tak ze trzy lata.

Wcześniej nie byłem tym wynalazkiem zainteresowany. Dlatego też myślę, że mam pewne spojrzenie na media społecznościowe nieco odmienne od starych bywalców tęgich wyjadaczy.

Gdy startowałem wzmianki o "dobrodziejstwach " kk były sporadyczne, właściwie we wszystkich grupach. Pewien wyjątek stanowiła Grupa Henocha, a w niej dał się zauważyć np. Twój radykalizm. Nie twierdzę że to źle. Wprost przeciwnie, uważam że muszą być osoby, które omawiany problem widzą w "ostrych barwach" niekiedy nie przebierając w słowach. Jurek B. to typ bardziej stonowany, umiarkowany - mówiąc inaczej "grzeczniejszy".

Jednak dziś Wasz wspólny wysiłek i całej rzeszy naszych sióstr i braci zaowocował rozwinięciem problemu w bardzo wielu grupach.

Wzbudził zainteresowanie, wręcz otworzył oczy dla wielu, wielu fejsbukowiczów. To dowodzi, że inni też poznali problem, podzielają takie same lub zbieżne poglądy.

Otwieramy oczy, budzimy, intelekt uwrażliwiamy sumienie (wybacz brak mi w tej chwili adekwatnego zamiennika). To wszystko świadczy, że włożona praca nie idzie na "marne".

Czas zrobi swoje pod warunkiem że My nie zaśniemy. Świadomość została obudzona i teraz trzeba pracować nad ukierunkowaniem tego potencjału.

Sorry że Cię epatuję swoimi uwagami. Pozdrawiam gorąco . " Róbmy swoje ".” M.S.

Dziękuję Ci Mirku bardzo serdecznie w imieniu swoim oraz Małgorzaty Szyler, Miłoszki Pop, Jurka Bieszczaka i wielu innych, w tym tych całkowicie niejawnych, a także bardzo zasłużonych.

Na koniec dodam, że docieramy do sporej rzeszy odbiorców. W tym tygodniu nasz przekaz dotarł do prawie 110 000 osób. Miesięcznie docieramy do kilkuset tysięcy nie licząc osób odwiedzających stronę https://grupa-henocha.com Niedawno zdarzyło się, że w ciągu 30 dni dotarliśmy do prawie miliona odbiorców.

Podkreślić należy, że kilka miesięcy temu Facebook zlikwidował naszą stronę Grupa Henocha Organizacja i musieliśmy ją odbudować. Podane wyżej wyniki dotyczą właśnie tej odbudowanej strony Polska Organizacja Antyreligijna GRUPA HENOCHA.

Stefan Nagórski

Warszawa, 27.11.2018r

 

Powyższy tekst został opublikowany dziś tj 28.11.2018r na stronach Grupy Henocha na Facebook,u