Dziewiąta blokada na facebook'u.

Dodany przez: Stefan Nagórski
w sob., 01/12/2018 - 16:27

Zaliczyłem dziewiątą 30-dniową blokadę na facebook’u, na którym jestem gościem.

Tutaj jestem u siebie i facebook nic mi nie może zrobić 😊

Wiadomość o blokadzie, przyjąłem z ulgą.

Nareszcie odpocznę od facebooka i zajmę się czymś pożytecznym oraz przyjemnym. Czasem będę publikować na tej stronie.

Polski oddział Facebook’a współpracuje z rządem PiS -owskim popierającym rezunów, którzy współpracowali z hitlerowcami i mordowali Polaków. Ich bohater narodowy, którego wołają Bandera, współpracował z gestapo i w Sachsenhausen donosił na osadzonego tam Generała Stefana Grota Roweckiego. /przeczytaj książkę "Herosi spod znaku tryzuba/

Banda polskich półgłówków chce oddać życie za własowców, a skretyniały lud nadwiślański stał się tak antyrosyjski, że Rosjanie zaczęli nas nienawidzić.

Na facebook'u zablokowano mnie za prawdę. Oto ona:

rezuny

Stefan Nagórski

29 listopada

Sku..syny rezuny prowokują i dostaną w tyłek, oj dostaną. Pewnie polski półgłówek-zwierzchnik będzie optować za udzieleniem rezunom pomocy wojskowej.

Link https://pl.sputniknews.com/swiat/201811289284298-sputnik-MO-Ukrainy-cwiczenia-strzeleckie-cele-morski-Rodion-Tymoszenko/

 

malezja

Stefan Nagórski

29 listopada

Ciemnota muzułmańska jest bezwzględnie na pierwszym miejscu pośród innych ciemnot. Jedyne co robią dobrze to to, że nie zmieniają przykazań bożych. To świadczy, że prawdziwie wierzą. Katolicy -głupki nie wiedzą jak brzmi drugie przykazanie, ale są bardziej reformowalni od imbecyli muzułmańskich. Wszystkich tych wierzących w XXI wieku półgłówków unicestwił bym gdybym mógł. Nic dobrego dla świata nie wnoszą. Osoba wierząca jest zerem /nie dotyczy osób starszych/.

Link https://pl.sputniknews.com/swiat/201811289276525-malezja-wydalenie-chrzescijanscy-kaznodzieje/

a to komunikat z facebook'a

facebook

Stefan Nagórski, Wieki Mistrz Grupy Henocha Warszawa

01.12.2018r