Niech już będzie wojna !

Dodany przez: Stefan Nagórski
w ndz., 02/12/2018 - 02:04

Kiedy widzę jak znany wszystkim półgłówek froteruje kolanami posadzki kościelne i całuje różne przedmioty tzw. kultu religijnego, kiedy widzę jak zdewociały Karczewski wsiada do samolotu żeby na koszt podatników wziąć udział w święceniu jakiegoś obiektu sakralnego za granicą,

karczewski

kiedy widzę jak oszust z krzyżem trzyma za gardło idiotów z rządu i sejmu i jak cały naród jest pod butem śmierdzących katabasów,

oszust

jak policja i wojsko im usługuje,

policja

wojsko

wtedy mam jedno tylko marzenie - niech już będzie wojna i niech Rosja, którą opluwają prawie wszyscy Polacy, niech Rosja zetrze ich z powierzchni Ziemi.

Uwaga!

Na coroczny marsz ateistów w Warszawie przychodzi 80-120 osób, a w toruńskim proteście (1 grudnia 2018) przeciwko cwaniakowi Rydzykowi bierze udział tylko kilkadziesiąt osób.

Jest XXI wiek a w Warszawie nie maleje a rośnie liczba młodych osób biorących udział w przedstawieniach kościelnych.

W Polsce nie maleje liczba chrzczonych dzieci, skazywanych przez rodziców na przynależność do organizacji przestępczej i większość polskich dzieci jest ogłupiana na lekcjach religii.

W zamian za to odbywają się msze w pociągach.

pociągi

Jestem już pewny, że Polacy staczają się do średniowiecza, że nie są godni miana człowieka, że są jedynie niewolnikami poniżanymi przez śmieci w sutannach.

Dlatego życzę im by przestali istnieć.

Stefan Nagórski

Warszawa, 02.12.2018r