Ksiądz Lemański i inni.

Dodany przez: Stefan Nagórski
w pon., 03/12/2018 - 21:23

Nie gloryfikować Lemańskiego !!!!

"U normalnych ludzi, już po pierwszych zdaniach tego tekstu ręce same zaciskają się w pięść (ze złości, z bezradności, z przerażenia). Potem jeszcze uzasadniony odruch wymiotny i oburzenie na wszystkich tkwiących w tym przestępczym procederze po uszy" - napisał na Facebooku ks. Wojciech Lemański.

Duchownym wstrząsnęła lektura materiału opublikowanego w "Dużym Formacie", magazynie reporterskim autorów "Gazety Wyborczej". Barbara Borowiecka opowiedziała dziennikarce o molestowaniu, którego lata temu miał dopuszczać się wobec niej oraz innych dzieci ks. Henryk Jankowski.”

To, że Lemański być może nie jest pedofilem i zaciska pięści kiedy słyszy o prawdopodobnym molestowaniu i gwałceniu dzieci przez nieżyjącego już prałata Jankowskiego wcale nie oznacza, że jest uczciwym człowiekiem.

Nie jest uczciwy podobnie jak każdy ksiądz, pastor, pop czy imam.

Żeby to zrozumieć należy przypatrzeć się kim są przedstawiciele religii, jak i na czyi koszt żyją.

Otóż:

  1. Każdy przedstawiciel każdej religii jest oszustem ponieważ żyje z opowiadania o czymś, o czym nic nie wiadomo. W historii ludzkości nie zdarzyło się nic, co pozwalałoby przypuszczać o istnieniu sił nadprzyrodzonych i każdy ksiądz, pop, imam czy pastor zdaje sobie z tego sprawę.

 

  1. Jest pasożytem ponieważ utrzymuje go całe społeczeństwo. Oczywiście są wyjątki, że przedstawicieli religii utrzymują tylko ci, którzy sobie tego życzą. Przykładem są Niemcy. W Niemczech można zastrzec, że obywatel nie ma zamiaru odprowadzać składki na kościół. W Polsce ta składka jest ukryta, nie wiemy ile płacimy na tę pasożytniczą organizację. Wiemy tylko, że na nasz koszt żyje 54 tysiące oszustów (katecheci i księża) oraz mnóstwo sióstr zakonnych i zakonników. Podatnik polski loży na ich pensje grubo powyżej 1,4 miliarda złotych rocznie. Dodatkowo Polacy utrzymują obiekty sakralne i niezliczoną rzeszę pracowników cywilnych kościoła katolickiego. Warto o tym pamiętać.

 

  1. Ksiądz katolicki, oprócz tego że jest oszustem, jest także dewiantem i jakże często pedofilem. Wynika to z celibatu. O dewiantach przeczytacie tutaj: https://grupa-henocha.com/node/102

Różnica między księdzem katolickim, a na przykład pastorem czy popem polega na tym, że ksiądz musi ukrywać swoje związki z kobietami.

 

  1. Każdy ksiądz, w tym pan Lemański, bez względu na to co mówi jest śmieciem. Udowodniłem to w artykule https://grupa-henocha.com/node/595 Ksiądz katolicki, poprzez chrzest, przywiązuje małe dziecko do organizacji przestępczej. Na zawsze zapisuje je w rejestrze organizacji, a to jest wyjątkowe  kurestwo.

 

  1. Chrzest po 18 roku życia, o czym pisałem w artykule https://grupa-henocha.com/node/152 byłby bardzo korzystnym rozwiązaniem, ale wówczas zmalałaby liczba wiernych do czego kościół nie dopuści.

 

  1. Cała „akcja” Lemańskiego to nic innego jak walka o pieniądze. Facet po prostu walczy o utrzymanie się na wysokim poziomie, walczy z wyższymi rangą katabasami i walczy wyłącznie o siebie, o swój byt. Wiernych ma tyłku! Gdyby tak nie było zrzuciłby sutannę, zaczął uczciwe życie i jeszcze przeprosił, że przez lata oszukiwał.

 

  1. Myślę, że do pewnego czasu, np. do połowy XX wieku, nieliczna grupa mniejszych rangą księży wierzyła w bajkę o bogu i synu bożym. Reszta dobrze zdawała sobie sprawę, że służy organizacji przestępczej i że dla niej będzie łamać ustanowiony przez samego „boga” zakaz czczenia figurek, obrazków itp. Księża są dobrze wykształconymi ludźmi, którzy równie dobrze wiedzą, że nikt nie miał prawa zmienić bożego przykazania. Ci wykształceni ludzie służący największej przestępczej organizacji na świecie – kościołowi katolickiemu, są ateistami. Gdyby byli wierzący nie nosiliby żadnego krzyża, nie poważyliby się łamać drugiego przykazania bo baliby się kary "najwyższego". Dziś, w XXI wieku, w dobie nieograniczonego dostępu do wiedzy, nie ma żadnego klechy, którzy wierzyłby w to, co głosi. Zapamiętajcie to sobie!

Z powyższego wynika, że nie należy gloryfikować Lemańskiego. Nie należy traktować go szczególnie, bowiem jest on takim samym oszustem jak jego koledzy w sutannach. Nie ma oszustów lepszych i gorszych, są tylko oszuści. Całe szczęście, że Lemański nie jest pedofilem, o ile to prawda.

I jeszcze jedno: problem pedofilii wśród polskich księży katolickich poruszaliśmy w artykule https://grupa-henocha.com/node/336

Stefan Nagórski

Warszawa, 03.12.2018r

 

Wypowiedź Lemańskiego w sprawie Henryka Jankowskiego jest tutaj: https://www.wp.pl/?s=wiadomosci.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6323583460800641a