Szarfy na pomnikach Wojtyły !!!

Dodany przez: Stefan Nagórski
w wt., 11/12/2018 - 23:56

Wrocław: szarfy z napisem "kryłem pedofilów" na pomnikach Jana Pawła II !!!!!!

Ja, Karol Wotyła ps papież Jan Paweł II kryłem pedofilów i złodziei (np. bp Marcinkus), nie chciałem, jak mój poprzednik Albino Luciani, przeciwstawić się złu w szambie watykańskim i nie próbowałem jak On zahamować postępującej pauperyzacji społeczeństw Afryki. Zakazałem używania prezerwatyw i tym przyczyniłem się do eksplozji zakażeń wirusem HIV w Afryce. Jestem winny śmierci milionów ludzi, a mimo to postawiliście mi 800 pomników.

/W powyższym nie ma nic, co byłoby niezgodne z prawdą. W naszych artykułach wielokrotnie pisaliśmy o zbrodniarzu Wojtyle podając źródła informacji/

Wrocław: szarfy z napisem "kryłem pedofilów" na pomnikach Jana Pawła II

pomnik wojtyły

Szarfy z napisem "kryłem pedofilów" pojawiły się na pomnikach Jana Pawła II we Wrocławiu. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", to akcja aktywistów antykościelnych kryjących się pod nazwą Wrocławska Grupa Nieznanych.

Szarfy zostały zawieszone na pomnikach Jana Pawła II przed kościołem pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Horbaczewskiego; przy ul. Średzkiej i przy kościele Matki Bożej Pocieszenia przy ul. Wittiga. Jedna z szarf została umieszczona też na ogrodzeniu kościoła przy ul. Glinianej.

Wrocławska Grupa Nieznanych o akcji pisała na Facebooku. „Kto widzi, wie o zbrodni i milczy, jest współwinny. Kto mając władzę, korzysta z niej, by tuszować i zamiatać pod dywan ohydę, jaka przez lata miała miejsce w Kościele Katolickim, jest współwinny. Jan Paweł II nie jest dla nas świętym, przez lata krył pedofilów!” – tłumaczą.

wrocławska grupa

 

Oskarżają także papieża z Polski. „Nie będziemy dłużej tolerować ukrywania pedofilii w Kościele i stawiania pomników zbrodniarzom! Za czasów swojego pontyfikatu Jan Paweł II tuszował skandale seksualne w Kościele” - czytamy.

Podobne akcje w nocy z soboty na niedzielę zostały przeprowadzone także w innych polskich miastach, m.in. w Warszawie i Łodzi.

Źródło:

https://wroclaw.onet.pl/wroclaw-szarfy-z-napisem-krylem-pedofilow-na-pomnikach-jana-pawla-ii/b37wrxr?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

W imieniu swoim i wszystkich Członków Organizacji Antyreligijnej "Grupa Henocha" serdecznie gratuluję i dziękuję Wrocławskiej Grupie Nieznanych a także wszystkim, którzy działają na rzecz likwidacji organizacji przestępczej jaką jest kościół katolicki.

Stefan Nagórski

Warszawa, 12.12.1018r