ODWIEDZINY OBCYCH !

Dodany przez: Jerzy Bieszczak
w pt., 21/12/2018 - 16:11

#ObceCywilacje #Odwiedziny
#Obserwacje #Wizyta #NASA

Naukowiec NASA Silvano P. Colombano, przyznaje, że obce cywilizacje odwiedzały nasz świat oraz robią to nadal, jednak ludzkość oraz nasza technologia jest jeszcze tak słabo rozwinięta, że nie jesteśmy ich w stanie dostrzec !!!

(alienXgate)

---> Poniżej tłumaczenie za:
--> Ancient Code

Obcy mogli już nas odwiedzać, a obserwacje UFO, które nie zawsze można wyjaśnić, mogą być faktycznie pojazdami obcych, mówi naukowiec NASA.

Naukowiec z NASA otwarcie wypowiedział się na temat życia obcych i możliwości pojawienia się obcych w niedawnych badaniach opublikowanych w Internecie.

Naukowiec z Ośrodka Badawczego Nasa Ames zaskoczył kolegów naukowców, ponieważ kontynuują oni "ignorowanie znaczenia" obserwacji UFO.

Nowy artykuł naukowy opublikowany przez Silvano P. Colombano z Ośrodka Badawczego NASA Ames dowodzi, że wiele obserwacji UFO zasługuje na poważne potraktowanie i nie powinno się ich lekceważyć, jak niemal wszystkie obserwacje.

Silvano P. Colombano wyjaśnił również, że nie wszystkie obserwacje UFO można wytłumaczyć lub zaprzeczyć, a obcy mogli już odwiedzić Ziemię, nawet nie zauważając tego.

Co więcej, naukowiec wyjaśnia, że ​​obcy mogą wyglądać zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażamy, mogli oni opracować niezwykle zaawansowaną technologię, która pozwala im podróżować na duże odległości, a my najprawdopodobniej nie jesteśmy w stanie pojąć ich poziomu technologicznego zaawansowania.

"Chcę tylko zwrócić uwagę na to, że inteligencja, którą możemy znaleźć i która mogłaby nas znaleźć (jeśli jeszcze jej nie ma) może nie być w ogóle być organizmami węglowymi, tak jak my"
- napisał profesor Colombano, z Centrum badań Ames Nasa w Kalifornii.

"Jak to może zmienić powyższe założenia dotyczące podróży międzygwiezdnych ? Nasz typowy okres życia nie byłby już ograniczeniem (chociaż nawet te mogły być traktowane z wielopokoleniowymi misjami lub zawieszoną animacją), a rozmiar "odkrywcy" może być wielkościm niezwykle malutkiego superinteligentnego bytu"

Aby zrozumieć, jak może wyglądać obca technologia, nie możemy patrzeć na nasz obecny rozwój technologii, ale należy spróbować wyobrazić sobie, jak postęp technologiczny może postępować przez miliony lat.

Profesor Colombano wyjaśnia, że ​​obcy żyjący gdzie indziej we wszechświecie mogą zamieszkiwać egzoplanety o wiele starsze niż ziemia, co oznacza, że ​​ich technologia rozwijała się przez miliony lat postępu.

"Biorąc pod uwagę, że rozwój technologiczny w naszej cywilizacji rozpoczął się zaledwie około 10 000 lat temu a wzrost metodologii naukowej zaobserwowano, jedynie w ciągu ostatnich 500 lat, możemy przypuszczać, że możemy mieć prawdziwy problem w przewidywaniu ewolucji technologicznej nawet przez następne tysiąc lat, nie mówiąc już o milionów lat rozwoju"
- wyjaśnił profesor w gazecie.

"Nawet jeśli prędkość światła pozostaje nieprzekraczalną barierą, na przestrzeni tysięcy lat cywilizacje mogłyby prawdopodobnie odbywać podróże międzygwiezdne"
- dodał profesor Colombano.

Wszystko, co przedstawili badacze z Ames Research Center w Kalifornii NASA, ma wiele sensu.

Obcy żyjący na odległych planetach pozasłonecznych, oddalonych o setki lat świetlnych od nas, mogli przejść przez postęp technologiczny, o którym my ludzie, tu na Ziemi, nawet nie jesteśmy w stanie sobie tego wyobrazić.

Obcy żyjący na odległych planetach pozasłonecznych we wszechświecie mogą być albo cywilizacjami typu II, albo typu III według skali Kardaszowa , która jest metodą pomiaru zaawansowania technologicznego cywilizacji w oparciu o ilość energii, jaką może wykorzystać cywilizacja.

---> Linki źródłowe:

https://www.ancient-code.com/aliens-may-already-have-visit…/

https://nypost.com/…/tiny-aliens-may-have-visited-us-and-w…/

https://www.dailymail.co.uk/…/NASA-expert-says-alien-life-v…