ROZGRZESZENIE

Dodany przez: Stefan Nagórski
w czw., 03/01/2019 - 18:42

ROZGRZESZENIE TO FORMALNOŚĆ

Kto potrzebuje rozgrzeszenia niech zgłosi się do mnie tylko uprzedzam, że w przeciwieństwie do księży nie rozgrzeszam za wszystko.

Rozgrzeszę aborcję i profanację symboli religijnych oraz aborcję, ale nikogo nie rozgrzeszę za zabójstwa, napady rabunkowe, pobicia, gwałty, zbrodnie pedofilii i kradzież, o ile nie jest ona wynikiem skrajnego ubóstwa.

Nie uzyskacie mojego rozgrzeszenia za każdą formę zdrady: rodziny, Ojczyzny, kobiety, przyjaciół i przekonań. Zdrada jest czynem niewybaczalnym o czym wiedzą wszyscy moi byli znajomi i byli przyjaciele.

Idąc do księdza dostaniecie rozgrzeszenie bez wyjątków, o których wspomniałem.

Ksiądz rozgrzeszy Was nawet za podpisanie cyrografu z diabłem.

Nie wierzycie? Za chwilę się o tym przekonacie.

W dniu ‎26 ‎października ‎2014 roku udałem się do rakiety przy ul Wł. Broniewskiego w Warszawie by sprawdzić czy łatwo jest dostać rozgrzeszenie za podpisanie krwią cyrografu z diabłem.

Dysponuję nagraniem, które prezentuję. Opisane historia podpisania cyrografu jest fikcją, ale rozgrzeszenie prawdziwe. Teraz pomyślcie z kim macie do czynienia idąc do konfesjonałów.

Pomimo, że użyłem sprzętu wysokiej klasy nagranie jest słabej jakości bowiem ksiądz, jak to zwykle bywa, mówił cicho a dodatkowo dzieliła nas bardzo gęsta siatka.

Nagranie jest tutaj: https://youtu.be/vh59Cab8aBs

 

WMGH Warszawa,

03.01.2019r