Skutki zarazy chrześcijańskiej.

Dodany przez: Stefan Nagórski
w pt., 04/01/2019 - 08:36

Nie ulega wątpliwości, że starożytni dysponowali rozległą wiedzą astronomiczną. Wiemy także, że potrafili dokonywać trepanacji czaszek, a zatem dysponowali również wiedzą medyczną.

Ich rozległa wiedza została utracona za sprawą pojawienia się religii staczającej ludzkość w otchłań średniowiecza – chrześcijaństwa.

Dziś, w XXI wieku, nie potrafimy pomóc ludziom, którzy doznali urazu przerwania rdzenia kręgowego tylko dlatego, że nauka nie rozwinęła się tak jak powinna. Nie rozwinęła się przez bandę chrześcijańską.

Nie potrafimy przywrócić wzroku, odbudować utraconych kończyn czy wyleczyć z raka tylko dlatego, że banda chrześcijańskich zbrodniarzy zniszczyła osiągnięcia starożytnych i hamowała rozwój nauki.

Pamiętajmy! Niemożność przywrócenia ciągłości rdzenia kręgowego, a tym samym skazanie ludzi na wózki inwalidzkie, to zasługa chrześcijaństwa.

Każdy inteligentny człowiek zrozumie to co napisałem i nie zaprzeczy, że gdyby nie chrześcijaństwo, o którym z zachwytem pieje jakaś Duda czy Szydło oraz inne półgłówki, dziś mielibyśmy inny, cudowny świat, a nie szambo.

Dlatego uważam, że wyznawanie tej religii w XXI wieku jest obrazą dla inteligencji gatunku ludzkiego i uważam także, że ciemniaków sprzyjających oraz współpracujących z bandą watykańskich zbrodniarzy należy siłą edukować, a w przypadku braku efektów, rozstrzeliwać, bo są hamulcowym rozwoju.

O zidioceniu islamskim nie wspominam bo szkoda czasu. Mam nadzieję, że niedługo znikną z powierzchni Ziemi.

Wasz WMGH Warszawa

04.01.2019r.

O zbrodniach chrześcijańskich jest na tej stronie sporo artykułów. Żeby je znaleźć wystarczy przejrzeć spis albo wpisać w okienku „szukaj” to, czego szukamy np. „polski zbrodniarz wojtyła”

 

Fotografia – źródło : https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/australia-nick-vujicic-czlowiek-bez-rak-i-nog-z-zona-na-miesiacu-miodowym-to-jest-prawdziwa-miosc-aa-mMJy-24HL-qZK9.html