Eksterminacja Polaków

Dodany przez: Stefan Nagórski
w sob., 12/01/2019 - 17:13

Nie tylko kościół katolicki, z którym walczymy, jest organizacją przestępczą działającą przeciwko Narodowi Polskiemu. Nie tylko on ogłupia Polaków i pasożytuje na nich.

Jest jeszcze groźniejsza organizacja, której zadaniem jest eksterminacja najbiedniejszych warstw społeczeństwa polskiego. To rząd, każdy kolejny rząd najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. Powtarzam: każdy kolejny rząd wybierany przez śmieci, których do parlamentu wybrali śmiecie lub półgłówki.

Być może kiedyś, najprędzej za pół roku, opublikuję stenogram nagrania rozmowy z urzędnikami, których zadaniem jest niesienie pomocy osobom najbiedniejszym.

Nie uwierzycie jakimi metodami posługują się kolejne rządy i urzędy administracji państwowej w celu eksterminacji „niepotrzebnej” części Narodu.

Metody są wyrafinowane i wyjątkowo podłe. Mordowanie na raty, tak to ujmę.

Eksterminacja ? Dobrze czytacie, eksterminacja „niepotrzebnej” części Narodu Polskiego.

 

Do wiadomości służb, które przeczytają ten komunikat: nagranie zostało przekazane osobom zaufanym a także wysłane za granicę po to, by nie było pokusy przeszukania mieszkania i odebrania nagrania, ani ewentualnego uciszenia Wielkiego Mistrza.

Polacy nie dość, że są głupi to na dodatek są złodziejami okradającymi swoich rodaków. Bydło polskie, tak należy nazwać ten element.

To wszystko Bracia i Siostry w niewierze.

Wasz WMGH Warszawa

12.01.2019r.